Automann 571.RF2X12QMW Reflector White Rectangular Quick-Mount
Sale
Automann
Notify when available
3-7 Days Delivery
No Hassle Return Policy
30-Day warranty
CODE: 571.RF2X12QMW-I40
  • Description
  • Shipping and Refund
  • Reviews
Brand: Automann
Ref. # 98153, 41121
Product Level: Fleet Standard
Description:
                     Reflector 1-3/32in x 12in White
                     Adhesive Back
                     SAE Code: A
Applications: Universal
Unit Size: 1
Weight: 0.5 lbs
Pkg. Dims (in): 12 X 1.25 X 0.5
Specifications
Attribute Value
Applications Universal
Lens Shape Rectangular
Size 1" X 12"
Lens color White
Mount Quick-Mount
Alternative Items
Automann # Product Name Brand Product Level
571.RF2X12QMA Reflector Amber Rectangular Quick-Mount Automann Fleet Standard
571.RF2X12QMR Reflector Red Rectangular Quick-Mount Automann Fleet Standard
Cross Reference
Name Part Number Notes
Grote 41121 Reflector White Rectangular Quick-Mount
SHIPPING AND DELIVERY
  • Ground: 1 to 6 business days (our primary carrier is UPS, occasionally FedEx).
  • Second Day Air: 2 to 3 business days (contact our sales department for details).
  • Next Day Air: 1 to 2 business days (contact our sales department for details).
  • Will Call (Customer Pick Up): Must be requested over the phone; no shipping or handling charges.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%